BabyPrestige®BabyPrestige® – luxusný a štýlový detský nábytok a doplnky pre deti

0 položiek

Vitajte v našom obchode pre deti a mamičky!

Aden & Anais veľká zavinovacia pliena z bambusového vlákna Midnight - Detské baambusové plienky - Textil - Posteľná bielizeň - Katalóg Aden & Anais veľká zavinovacia pliena z bambusového vlákna Midnight - Detské baambusové plienky - Textil - Posteľná bielizeň - Katalóg

Viac pohľadov

Aden & Anais veľká zavinovacia pliena z bambusového vlákna Midnight

Kód 29723 ADEN & ANAIS

Stručný popis

Veľká zavinovacia plienka Aden + Anais® vyrobená z bambusového vlákna /umelý hodváb/​
Plienky Aden + Anais® sú extra veľké, rozmery až 120 x 120 cm, takže každá mamička pohodlne zavinie svoje bábätko aj bez predošlých skúseností.

Dodacia lehota:4-8 tyždňov

19.90 €

* Povinné polia

Podrobnosti

 
Vznikli v Bangladéži počas stredoveku - jedná sa o jednu z najdokonalejších, najšetrnejších a pritom tak čistých látok/bez iných prímesí/, na čom sa zakladá aj tradícia Aden & Anais už dlhé roky. Prinášajú Vášmu dieťatku maximálny komfor a pohodlie.

Plienky sú jemné a maximálne priedušné - ideálne pre dieťatko na zavinutie. Jemnosť materiálu umožňuje detskému telu prirodzene regulovať svoju telesnú teplotu bez toho, aby sa prehrialo.

Sú jemné k detskej pokožke a trvácne aj pri každodennom používaní.

Čím viac plienku periete, tým je jemnejšia.

Plienky Aden + Anais® sú extra veľké, rozmery až 120 x 120 cm, takže každá mamička pohodlne zavinie svoje bábätko aj bez predošlých skúseností.

Plienky sú okrem zavinutia určené aj na odgrgnutie bábätka, dojčenie, prikrytie kočíka, ako prenosná postieľka, vyloženie detskej sedačky, ako deka, prikrývka prebaľovacieho pulta, a iné.

Súvisiace produkty (2)