BabyPrestigeBabyPrestige – luxusný a štýlový detský nábytok a doplnky pre deti

0 položiek

Vitajte v našom obchode pre deti a mamičky!

Momon kočík Vernuji Trio M21 white monogram - Kombinované kočíky - Detské Kočíky - Katalóg Momon kočík Vernuji Trio M21 white monogram - Kombinované kočíky - Detské Kočíky - Katalóg

Viac pohľadov

Momon kočík Vernuji Trio M21 white monogram

Kód 31997 Detské kočíky Momon

Stručný popis

Trio Momon Vernuji s čiernym rámom sa vyznačuje melanžovou tkaninou s reliéfnou textúrou v čiernej farbe. Je odolný proti vode, odolný proti skvrn a certifikovaný UV50 + ochranou proti slnečnému žiareniu.

Dodacia lehota:Na objednávku

945.00 €

* Povinné polia

Podrobnosti

 

Mimoriadne veľká vanička (0-8 mesiacov) má matrac a vankúš, ktorý je naklonený do 4 rôznych polôh a je prispôsobený vášmu dieťaťu do hmotnosti 12 kg.

Pre športový kočík (6 až 36 mesiacov, maximálne 15 kg) trio Momon Vernuji môže byť sedadlo obrátené na matku alebo na ulicu v závislosti od vašich preferencií a vášho dieťaťa. Má redukčný a bezpečnostný pás nastaviteľný v piatich rôznych polohách. Chrbtová opierkú môžete samostatne nastaviť v rôznych polohách. Ochranná lišta je v eko-kože, rovnako ako rukoväť, ktorá, aby uspokojila potreby najväčších, je výškovo nastaviteľná.

V Momon Trio vajíčko (0-13 kg), podobne ako kočík môže byť umiestnený v smere alebo proti smere jazdy. Môže byť použitý aj ako autosedačka na cestovanie do 90 minút. Má odnímateľnú vnútornú redukciu, bezpečnostné pásy s systémom Isofix a kryt nohy s mäkkou podšívkou. Dodáva sa spolu s adaptérmi bez Isofix systému.

Podvozok a rám je z ultra ľahkého hliníku

Štruktúra je kompatibilná s inými druhmi vajíčok  (Berber, Romer, Maxi Cosi atď.) Pomocou príslušných adaptérov dodaných na zakúpenie produktu.

Veľké nafukovacie kolieska s dvojitým tlmením a brzdová noha brzdenia umožňujú, aby bol použitý na všetkých typoch terénu.

Systémy Momon, SAS (Systém absorpcie nárazov) a DMS (Smerový systém pamäte) umožňujú absorpciu a uloženie polohy kolesa skôr, ako stratí kontakt so zemou.

Pre pasívnu bezpečnosť poskytujeme reflexné pásy ako pre rám, tak pre textílie, aby sme v noci umožnili viditeľnosť.

Príslušenstvo dodávané so zariadením Trio Vernuji: vanička s krytom, sportová časť s nánožníkom, vajičko s krytom, sieťka proti hmyzu,  pláštenka; 4 kryty na kolesá, taška na mamičku, držiak nápojov